Retro Motor Show 2021

Cykliczne koncerty na głównej scenie Targów Poznańskich to już tradycja.  Umilamy więc czas miłośnikom klasycznej motoryzacji, zapraszając na show i na potańcówkę.  Ta edycja była wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy mieliśmy okazję koncertować w zabytkowym aucie  opel 12lg 1933     Tego jeszcze nie było! A my mamy taką możliwość dzięki współpracy z właścicielami klasyka. Odwiedzający pawilon nr 6 mieli nie lada gratkę.

Fot. Paweł Noworól-obrazy w kadrze zatrzymane ( facebook)

POZNAŃ Retro Motor Show 2019

Mieliśmy przyjemność tworzyć muzyczny nastrój dla wystawców i odwiedzających największe targi motoryzacyjne w Polsce. Anglojęzyczne hity przyciągnęły miłośników swingu, a zorganizowana przez nas potańcówka w stylu retro roztańczyła cały pawilon 6.  Zgromadzona obok niezliczona ilość zabytkowych pojazdów tworzyła niepowtarzalną scenografię. To była autentyczna podróż w czasie.

Piękne fotografie wykonał fot. Maciej Komorowski  http://Motocyklem w nieznane

Święto Parku Dworskiego- Iłowa 2019

Publiczność miała okazję wysłuchać  współczesnych przebojów w stylu retro oraz niezapomnianych melodii ze „Starego Kina” w swingowej aranżacji.  Tym razem  nasz koncert urozmaicała Szafa Retro z możliwością wypożyczenia rekwizytów, retrobudka oraz piękne, zabytkowe auto marki opel z 1933  od retrohobby.pl . Publiczność była zachwycona, bo aktywnie uczestniczyła w Święcie Parku Dworskiego.

Jarmark Michała Żagań 2019

Żagań, piękne, zabytkowe miasto na zachodzie naszego kraju. To tutaj, co roku odbywa się wielkie święto miasta i jego mieszkańców. Na dużej scenie grają zespoły, które łączą pokolenia. Mieliśmy przyjemność dołączyć do tego zacnego grona.  Nasze swingowe granie rozbrzmiewało na podzamczu pięknego Pałacu Książęcego. Te wyjątkowe, muzyczne chwile uchwycił pan Jan Mazur wspaniały kronikarz miasta, pasjonat fotografii , a zawodowo kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Retro Motor Show 2018

Retro Motor Show i Strefa Retro Moda i Uroda

Mieliśmy przyjemność tworzyć muzyczne tło dla odwiedzających stoiska z zabytkowymi pojazdami podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zaprosiliśmy zwiedzających na retropotańcówkę.

                     

Bal w stylu Las Vegas-” Lata 20-te , lata 30-te”

 

To był wspaniały bal. Muzyka w stylu retro, wspaniały występ tancerzy rewiowych, a wokół scenografia z czasów prohibicji. Zabawa w kasyno i wiele atrakcji. Goście w ciekawych, tematycznych stylizacjach bawili się w klimatycznych wnętrzach przy naszym repertuarze.

Na pamiątkę każdy otrzymał retrofotkę, którą można było wykonać w strefie fotograficznej. Goście mogli skorzystać z porad stylistki i wypożyczyć ciekawe retro rekwizyty


Kręcimy teledysk

Kręcimy teledysk i poszukujemy aktorów!

Takie hasło nie pozostało bez echa. Zaprosiliśmy więc na plan urocze panie i wszyscy przenieśliśmy się w czasie. Spędziliśmy ze sobą wspaniałe chwile i stworzyliśmy materiał, z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy uroczym statystkom.